hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
www.efektivne.eu
Microsoft Excel Excel 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Účastnická cena - 2450 Kč
 • Skupinové slevy
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Project Project 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Výborná cena 2950 Kč/osoba
 • Garantovaná kvalita
 • ZDARMA měsíční podpora
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Visio Visio 2013 I.
 • Délka školení - 5 hodin
 • Účastnická cena 1950 Kč
 • Přizpůsobní požadavkům
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině


bottom of hosting header
website hosting main area top

Poslední komentáře

Microsoft Visio 2003 – pokračovací školení

Na pokračovacím školení MS Visio se naučíte vytvářet komplexní schémata a obrazce, budete schopni nejenom používat přednastavené prvky, ale snadno zvládnete vytvářet vlastní, které budete organizovat do vlastních vzorníků. Neméně důležitou částí školení je vytváření schémat z připravených databázových dat. Taktéž se naučíte data z Visia exportovat do MS Excel nebo MS Access.

Délka školení – 5 vyučovacích hodin (1 den)
Platné termíny a možnost objednání školení nelzenete na našich nových stránkách.
 Cena za účast jedné osoby – 2450 Kč

 

V první části navazujícího školení vám po sjednocení znalostí předvedeme pokročilé techniky správy obrazců, formátování textů, čar a výplní obrazců, použití motivů, včetně tvorby vlastních motivů odpovídajících korporátním podmínkám. Taktéž bude ukázáno, jak sjednotit motivy MS Visio s ostatními aplikacemi MS Office 2003. Dále vás naučíme techniky práce se skupinami obrazců, přesné rozmísťování a přesnou (krokovou) manipulaci s obrazci, vysvětlíme pojmy přichytit a připevnit, provádění grafických operací (radiální posun, přizpůsobit křivce, průniky, sjednocení, kombinace).

Visio, kromě práce s grafikou, nabízí i některé databázové vlastnosti. Předvedeme vám dostupné databázové vlastnosti konkrétních typů obrazců a naučíme vás vytvářet a vkládat vlastní vlastnosti k jakémukoli obrazci. Tyto databázové údaje lze z MS Visio exportovat do csv, xls, mdb a dalších formátů. Dalším databázovým tématem tohoto školení bude seznámení s průvodci a nástroji pro tvorbu obrazců z externích databázových dat. Visio z těchto dat umí vytvořit grafickou organizační strukturu a další diagramy.

Neméně důležitou částí tohoto školení bude ukázka vytvoření vlastních obrazců, které lze následně organizovat do vlastních vzorníků. Tyto vlastní vzorníky jsou samostatné soubory s koncovkou .vss a je možné je sdílet s ostatními členy pracovního týmu. Kromě sdílení vlastních vzorníků Visio nabízí několik dalších praktických nástrojů užitečných při týmové práci, kterou bychom vám rádi v této části ukázali.

V další části budete seznámeni s tvorbou vámi žádaných diagramů nebo struktur. Na výběr jsou kategorie Mapy a plány prostorového uspořádání (diagram řídící logiky pro topení, ventilaci a klimatizaci; plán domovních instalací a potrubí; plán elektrotechniky a telekomunikačních systémů; plán prostorového uspořádání; plán topení, ventilace a klimatizace; plán zabezpečení a přístupu; plánek bytu; prostorový plán; situační plán; situační plán průmyslového podniku; směrová mapa 3D; uspořádání kanceláře; zrcadlový plán stropu), kategorie Obecné (blokový diagram; diagram prostorových bloků; základní diagram; základní vývojový diagram), kategorie Obchodní (diagram debaty; kontingenční diagram; organizační diagram; diagram analýzy stromu chyb; diagram auditu; diagram průběhu prací; diagram příčin a následků; diagram řízení jakosti; diagram toku dat; mapa hodnotového toku; marketingové grafy a diagramy; průvodce organizačním diagramem; vývojový diagram křížového procesu), kategorie Plán (časová osa; diagram PERT; Ganttův diagram, kalendář), kategorie Projektová příprava (diagram potrubního vedení a přístrojového vedení; hydraulika; obvody a logika; průmyslové řídící systémy; výkres součástí a montáží; vývojový diagram procesů; základní elektrotechnika), kategorie Síť (mapa webu; podrobný síťový diagram; základní síťový diagram; adresář LDAP; diagram regálů; konceptuální schéma webu; služba Active Directory), kategorie Software a databáze (diagram modelu databáze; diagram modelu UML; uživatelské rozhraní systému Windows; Jacksonův diagram; podnikové aplikace; struktura programu), kategorie Vývojový diagram (diagram průběhu prací; vývojový diagram křížového procesu; diagram IDEF0; diagram SDL; diagram toku dat).

 


Zpět na přehled všech školení

 

Anketa

Jaký Office používáte nejčastěji?

MS Office 2010 - 30.1%
MS Office 2007 - 32.2%
MS Office 2003 - 12.7%
MS Office starší - 1.3%
OpenOffice - 6.5%
Google Office - 7%
Jiný - 2.3%
MS Office 2013 - 8%

Celkem hlasů: 1679
The voting for this poll has ended v: sob, 19. ledna 2019website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, .org.uk tld hosting. Valid XHTML and CSS.