hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
www.efektivne.eu
Microsoft Excel Excel 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Účastnická cena - 2450 Kč
 • Skupinové slevy
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Project Project 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Výborná cena 2950 Kč/osoba
 • Garantovaná kvalita
 • ZDARMA měsíční podpora
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Visio Visio 2013 I.
 • Délka školení - 5 hodin
 • Účastnická cena 1950 Kč
 • Přizpůsobní požadavkům
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině


bottom of hosting header
website hosting main area top

Poslední komentáře

Microsoft Project 2007 – pokračovací školení

Smyslem pokračovacího školení je nabídnout účastníkům ucelený pohled na širokou škálu specifických nástrojů pro plánování a řízení projektů v MS Project.

Délka školení – 5 vyučovacích hodin (1 den)
Platné termíny školení naleznete v kalendáři školení.
Cena za účast jedné osoby – 2450 Kč

 


Microsoft Project 2007 je program, který slouží k plánování projektů. Kromě plánovacích nástrojů do výbavy MS Project patří i sada nástrojů pro řízení a sledování skutečného průběhu projektů s možností vyhodnocení vůči projektovým plánům. Neméně významnou předností aplikace je snadná komunikace projektových informací jak uvnitř projektového týmu, tak s případnými externími partnery.

Na navazujícím školení vás ihned po sjednocení znalostí seznámíme s klíčovými rozšiřujícími způsoby práce s úkoly. Bude se jednat o rozdělování úkolů, tvorbu opakovaných úkolů, určování konečných termínů úkolů, identifikaci a správu omezení úkolů, včetně novinky v Projectu 2007 - jak pohodlně používat Hybné faktory úkolů.
V další části se dozvíte, jak efektivně upravovat zobrazení zadávacích tabulek, naučíte se vytvářet vlastní pohledy na data, vlastní sestavy a vlastní podoby Ganttova diagramu. V mnoha situacích je výhodné do MS Projectu doplnit vlastní pole úkolů či zdrojů, která budou umožňovat zadání konkrétních podnikových nebo projektových informací. Další zajímavou možností je úprava hierarchické struktury činností (WBS) a její doplnění o doplňkové informace.

Následující část školení bude zaměřena na ekonomiku projektu a přiřazování pracovních zdrojů na projektové úkoly. Budete obeznámeni s tím, jak MS Project počítá práci, dozvíte se jak sledovat nasazení zdrojů, naučíte se identifikovat přetížené zdroje, zaměňovat je za momentálně dostupné zdroje, naučíte se, jak vyrovnat zdroje ručně nebo automaticky, jak využívat různé tabulky nákladových sazeb, seskupovat zdroje do fondů zdrojů a další.

MS Project nabízí plánování, sledování i vyhodnocování více projektů najednou. Dalším tématem školení budou tzv. konsolidované projekty, jejich správa, případně jejich postupné ukončování a další správa bez nutnosti použití MS Project Server.
Mezi analýzy, s kterými se na školení seznámíte, patří forma what-if analýzy zvaná PERT (Program (Project) Evaluation and Review Technique), která na základě optimistického, reálného a pesimistického odhadu doby trvání úkolů dokáže váženým průměrem vypočítat pravděpodobnou dobu trvání projektu nebo programu.

Další probíranou analýzou je tzv. EVA (Earned Value Analysis), česky analýza vytvořené hodnoty. Jedná se o analýzu porovnávající skutečný průběh projektu vůči plánovanému. Výstupem této analýzy jsou indikátory určující tzv. zdravost projektu v jeho jakékoli fázi realizace a zjištění např. přečerpání nebo nevyčerpání rozpočtu k určitému datu projektu.

Neméně důležitou částí školení je spolupráce MS Project Professional s MS Project Server. Naučíme vás, jak zakládat a spravovat projekty na projektovém serveru, nastavovat přístupová práva jednotlivým projektovým pracovníkům, vytvoříte tým ze zdrojů organizace, naučíte se spravovat zdroje (fond zdrojů organizace), osnovu zdrojů (RBS) a nástroje na spolupráci, mezi které patří centrum projektů, centrum zdrojů, zprávy o stavu, úložiště dokumentů, rizika, problémy a tabulku analýzy dat.

MS Project 2007 velmi dobře spolupracuje s MS Excelem a MS Visio. V závěrečné části se naučíte, jak do Excelu poslat jen ta data, která potřebujete sledovat (např. pro kumulovaný Cash Flow) nebo jak projektová data v Excelu zpracovat kontingenční tabulkou a kontingenčním grafem. Dále se naučíte, jak projektová data jednoduše posílat do MS Visio a tam vytvářet přehledné grafické sestavy (např. sestava dostupnosti zdrojů, sestava finančního toku, sestava směrného plánu, sestava stavu kritických úkolů, sestava stavu úkolů, sestava stavu zdrojů a další).

Upozornění pro účastníky:


 • běžná znalost práce s počítačem nezbytností
 • alespoň základní znalost problematiky projektového řízení výhodou, není však bezpodmínečně nutné
 • na školení bude zpracováváno několik případových studií. Je možno rozpracovat vlastní projekt.

 

Náhledy:

Ganttův diagram se zobrazením kritické cesty v MS Project 2007

Kombinovaný pohled na diagram zdrojů a seznam zdrojů v MS Project 2007

Zobrazení úkolů v kalendářovém pohledu - MS Project 2007

Pohled na síťový diagram v MS Project 2007

Vizualizace MS Project dat v MS Visio

 

 

Školení probíhá nejčastěji v naší počítačové učebně v Praze nebo dle požadavku v prostorách u zákazníka. Další místa školení: Brno, Ostrava, Olomouc, Jihlava, Zlín, Hodonín, Břeclav, Znojmo, Pardubice, Hradec Králové, Kolín, Kladno, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem, Děčín, Praha, Karlovy Vary, Liberec, Tábor, Beroun, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Třebíč, Písek, Prachatice, Strakonice, Náchod, Opava, Karviná, Přerov, Prostějov, Chrudim, Klatovy, Mladá Boleslav, Příbram, Rakovník, Nymburk, Beroun, Benešov a další.


Zpět na přehled všech školení

 

Anketa

Jaký Office používáte nejčastěji?

MS Office 2010 - 30.1%
MS Office 2007 - 32.2%
MS Office 2003 - 12.7%
MS Office starší - 1.3%
OpenOffice - 6.5%
Google Office - 7%
Jiný - 2.3%
MS Office 2013 - 8%

Celkem hlasů: 1679
The voting for this poll has ended v: sob, 19. ledna 2019website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, .org.uk tld hosting. Valid XHTML and CSS.