hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
www.efektivne.eu
Microsoft Excel Excel 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Účastnická cena - 2450 Kč
 • Skupinové slevy
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Project Project 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Výborná cena 2950 Kč/osoba
 • Garantovaná kvalita
 • ZDARMA měsíční podpora
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Visio Visio 2013 I.
 • Délka školení - 5 hodin
 • Účastnická cena 1950 Kč
 • Přizpůsobní požadavkům
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině


bottom of hosting header
website hosting main area top

Poslední komentáře

Různá záhlaví a zápatí ve Wordu

Základní práce se záhlavím a zápatím ve Wordu funguje tak, že to, co do záhlaví nebo zápatí vložíte, se automaticky propisuje na všechny stránky celého wordového dokumentu. Pokud potřebujete mít v různých částech dokumentu rozdílný obsah záhlaví nebo zápatí, je nutné dokument rozdělit na oddíly. Nový oddíl vkládáte na pozici kurzoru z nabídky Vložit|Konec (Word 2003) nebo z karty Rozložení stránky, skupiny příkazů Vzhled stránky, tlačítka Konce (Word 2007 a Word 2010), tedy tam, kde má začít odlišný obsah záhlaví nebo zápatí.

 
Graf Strom života

Jedním z grafů, které je možné v Excelu 2007 použít například na demografické porovnání dat, je typ skládaný pruhový. Používá se často na porovnání dvou protichůdných veličin. Pro správnou funkčnost je nutné mít jeden ze vstupů v kladných a druhý v záporných hodnotách.

 
Novinky v Excelu 2007
Napsal uživatel Daniel Mikláš   

Chystáte se přejít ze starší verze Office na novou? Nebo ji již máte čerstvě na vašem počítači a nové ovládání vás zaskočilo? Pokud máte v úmyslu se detailně seznámit s novým prostředím Office 2007, speciálně s prostředím Excelu 2007, tento přehled vám může pomoci rozšířit si znalosti a vyhnout se nečekaným překážkám. V tomto příspěvku byste měli najít přehled většiny novinek a taktéž vysvětlení, kde se nachází nejdůležitější nástroje v novém prostředí. Taktéž budete upozorněni na nástroje Excelu, které oproti starší verzi fungují jinak, nebo byly z Excelu 2007 dokonce vyřazeny.

 
Plánování a řízení projektů metodou logických rámců


Projekt je souhrn aktivit, časově vymezený počátkem a koncem. Tento souhrn aktivit se snaží přinést pozitivní změnu v rovině národa, komunity, instituce nebo organizace. Má stanovený cíl, popř. několik cílů, je definován zdroji (materiálovými či pracovními) a je svázán kratším nebo delším časovým horizontem. Aby bylo možné projekt realizovat co nejblíže představám realizátora, je nutné jej efektivně řídit. Jestliže od počátku přípravy nebo kdykoli v průběhu realizace nebude projekt řízen efektivně, výsledek se bude podstatně lišit od původních představ.

 
Nemožné na počkání, zázraky do druhého dne

otaznik1aPokud máte po návštěvě našeho školení potíže s vytvořením nebo úpravou dokumentu, případně mate jakékoli odborné otázky na konkrétní nástroje nebo techniky zpracování, nabízíme všem absolventům školení pomocnou ruku při řešení Vašich problémů s texty ve Wordu, tabulkami v Excelu, prezentacemi v PowerPointu, projekty ve Projectu, kresbami ve Visiu případně s dokumenty v dalších aplikacích: neváhejte a obraťte se na nás. Jednoduché záležitosti Vám vyřídíme obratem a zdarma, komplexní problémy dle dohody. Jsme zde, abychom Vám pomáhali - Vaše Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 
Naše mobilní účebna přímo do Vaší firmy - kdekoli v ČR

asusPro externí školení u zákazníka zapůjčujeme naši mobilní učebnu, čítající 12 moderních velmi rychlých notebooků značky Asus s předinstalovaným operačním systémem Windows 7 nebo Ubuntu linuxem, dle požadavku na konkrétní školení. Mezi další vybavení učebny patří wifi router pro spojení počítačů do sítě a dataprojektor.

Na základě objednaného balíku IT školení přivezeme mobilní učebnu přímo k Vám do firmy a to kamkoli na území České republiky.

 
Násobné oblasti sloučení v Excelu 2007

Hledáte jedno z méně využívaných nastavení zdroje vstupních dat pro kontingenční tabulky s názvem Násobné oblasti sloučení? Je to mj. způsob, jak se dá vytvořit kontingenční tabulka ze dvou nebo více listů. Excel 2003 a starší tuto možnost nabízel jako první krok průvodce kontingenční tabulkou. Vývojáři Excelu 2007 příkaz z neznámého důvodu mezi běžně dostupné příkazy nepřiložili, nicméně je možné jej najít schovaný v přehledu všech tlačítek a přidat jej na panel nástrojů Rychlý přístup. Jak na to?

 
Hybné faktory úkolů

Kde zapnout Hybné faktory úkolůJednou z novinek MS Project 2007 je zobrazení s názvem Hybné faktory úkolů (Task Drivers). Jedná se o souhrn klíčových informací ovlivňujících vybraný úkol, mezi které patří přehled konkrétních předchůdců, jejich vztah vůči aktuálnímu úkolu, a to včetně prodlevy či předstihu. Toto podokno nabízí usnadnění orientace mezi úkoly především v obsáhlejších projektech – díky němu je snadné postupovat zpět k začátku projektu po konkrétních předchůdcích a hledat případné příčiny odlišností vůči směrnému plánu nebo aktualizovat kalendářové informace o pracovním čase úkolu nebo přiřazeného zdroje. Podokno Hybné faktory úkolů lze zobrazit ikonou na Standardním panelu nástrojů nebo z hlavní nabídky Projekt, příkaz Hybné faktory úkolů. Vypíná se pouze křížkem.

Informace v podokně Hybné faktory úkolů nemusí být vždy aktuální. Pokud zobrazujete informace o úkolu z propojeného projektu (externího souboru) nebo máte zapnutou volbu Přepočítávání provádět: Ručně (Nabídka Nástroje|Možnosti, karta Výpočty), lze provést aktualizaci funkční klávesou F9.

Hybné faktory úkolů není možné zobrazit při plánování projektu od konce.

Další informace lze nalézt v nápovědě k Microsoft Project.

Hybné faktory úkolů

 


Potřebujete znát více? Rádi Vám nabídneme školení a konzultace vytvořené na míru konkrétním požadavkům.


 
« ZačátekPředchozí1234DalšíKonec »

Strana 4 z 4

Vyhledávání

Anketa

Jaký Office používáte nejčastěji?

MS Office 2010 - 30.1%
MS Office 2007 - 32.2%
MS Office 2003 - 12.7%
MS Office starší - 1.3%
OpenOffice - 6.5%
Google Office - 7%
Jiný - 2.3%
MS Office 2013 - 8%

Celkem hlasů: 1679
The voting for this poll has ended v: sob, 19. ledna 2019website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, .org.uk tld hosting. Valid XHTML and CSS.