hosting menu left
hosting menu right

top of hosting header
www.efektivne.eu
Microsoft Excel Excel 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Účastnická cena - 2450 Kč
 • Skupinové slevy
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Project Project 2013 I.
 • Délka školení - 10 hodin
 • Výborná cena 2950 Kč/osoba
 • Garantovaná kvalita
 • ZDARMA měsíční podpora
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině
Microsoft Visio Visio 2013 I.
 • Délka školení - 5 hodin
 • Účastnická cena 1950 Kč
 • Přizpůsobní požadavkům
 • Vstupní test znalostí
 • Školení kdekoli v ČR
 • Možnost školení v angličtině


bottom of hosting header
website hosting main area top

Poslední komentáře

MS Visio 2010 - Co nás čeká?
Napsal uživatel Daniel Mikláš   
středa, 26. sprna 2009 10:33

ms-visio-2010-startV polovině července 2009 vydává Microsoft Technical Preview aplikace MS Visio ve verzi 2010. Je to první a pravděpodobně poslední preview nové Visio verze před uvedením na trh, které je předběžně plánováno na první polovinu roku 2010.

Technical Preview je předně nutné brát jako ochutnávku, a ani zdaleka jako finální produkt. Netroufnu si odhadnout, jak se MS Visio 2010 blíží k finální verzi, zda je téměř hotovo, nebo bude ve finální verzi obsahovat mnohem více nástrojů.

 
Microsoft Office 2010 Technical Preview
Napsal uživatel Daniel Mikláš   
pondělí, 3. sprna 2009 14:44

office 2010 logoV pondělí 13. července 2009 vydává Microsoft Technical Preview k připravované verzi kancelářského balíku MS Office 2010. Balík je v angličtině a dle mého soukromého názoru je v podobě, která se od závěrečné nebude diametrálně lišit - uvidíme. Plánované uvedení na trh je v první polovině roku 2010. Na úvod je vhodné podotknout, že všechny aplikace MS Office 2010 budou kompletně využívat prostředí Office Fluent neboli pásů karet a základní z nich - Word, Excel, Powerpoint - se výrazně lišit od svých o 3 roky starších předchůdců v MS Office 2007 nebudou. Pojďme se podívat na přehled nejviditelnějších změn.

 
Excel a sparklines
Napsal uživatel Daniel Mikláš   
pátek, 31. července 2009 15:29

Sparklines jsou malé grafy, které jsou vizuálním vyjádřením číselných hodnot. Tyto hodnoty jsou zpracovány funkcemi a jejich grafické výsledky (sparklines) se zobrazují přímo v buňkách Excelu. Lze je použít podobně jako podmíněné formátování pro lepší orientaci v číselných údajích. Nativně jsou integrovány až v Excelu 2010, ale jako doplňky jsou k dispozici již pro verze Excelu 2000 a výše.

 

 
Školení MS Project 2007 - Poznámky

Smyslem tohoto dokumentu je poskytnutí základních postupů pro založení nového projektu a jeho základní správu. Dokument není možné chápat jako podrobný manuál, ale jako doplněk k výkladu školení nebo konzultace. Školení samotné samozřejmě nenahrazuje.

 
Školení MS Visio 2007 - Poznámky
Napsal uživatel Daniel Mikláš   
středa, 22. července 2009 15:28

Smyslem tohoto dokumentu je shrnutí základních technik práce v aplikaci MS Visio. Dokument není možné chápat jako podrobný manuál, ale jako doplněk k výkladu školení. Školení samotné samozřejmě nenahrazuje.

 
Školení MS Word 2010 - Poznámky

MS Word 2010Smyslem tohoto dokumentu je poskytnout stručné shrnutí základních i některých méně zřejmých způsobů ovládání Wordu. Dokument není možné chápat jako podrobný manuál, ale jako doplněk k výkladu školení. Školení samotné samozřejmě nenahrazuje.

 
Dotace na firemní vzdělávání

esfVážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás upozornit na možnost získání dotace od Ministerstva práce a sociálních věcí, které podporuje v rámci programů Evropského sociálního fondu podniky, jež čelí současné nepříznivé ekonomické situaci. Zaměstnavatelé budou dostávat peníze na realizaci vzdělávacích kurzů pro své zaměstnance.

 
Analýza vytvořené hodnoty v MS Project
Napsal uživatel Daniel Mikláš   

Analýza vytvořené hodnoty (Earned Value Analysis – EVA) je nástroj vyvinutý americkým ministerstvem obrany, které ji používá jako kontrolní nástroj pro zjišťování a dodržování kvality při realizaci velkých vojenských zakázek. Tato metoda je integrována i do MS Projectu, kde díky ní lze dokázat, zda projekt po realizaci přináší či nepřináší peněžní hodnotu. Vytvořenou hodnotu lze sledovat kdykoli od začátku realizace až do okamžiku ukončení projektu.

 
Maticové vzorce v Excelu

Jedním z ne až tak často využívaných výpočetních postupů v Excelu je výpočet prováděný maticovými vzorci. Jedná se vzorec nebo funkci, která má podobnou skladbu vstupů jako běžné vzorce a funkce, ale s tím rozdílem, že maticový výpočet má na vstupu většinou vstupní oblast několika buněk, tzv. matici. Zásadní výhodou maticových výpočtů je možnost provádět i složitější výpočty bez nutnosti využití pomocných výpočetních buněk. Maticové výpočty nemusí být žádné komplexní vědecké výpočty, ale je možno jimi provádět i základní početní operace díky funkcím SUMA, POČET nebo dalším podobným funkcím. Maticový vzorec vytváří v paměti počítače matici, kterou je možno dalším výpočtem jednoduše zpracovat. Tento typ výpočtu se často hodí, pokud potřebujete vytvořit výpočetní konstrukci postavenou na opakovaném testování nebo počítání stavů jednotlivých buněk v matici. Maticové vzorce patří mezi velmi praktické, ale bohužel často opomíjené postupy výpočtů v Excelu.

 
Analýza PERT v MS Project
Napsal uživatel Daniel Mikláš   

Při plánování projektů v MS Project lze použít dva způsoby odhadování budoucí doby trvání úkolu, resp. celého projektu. Jedná se o pragmatický odhad a metodu PERT. První způsob, tzv. pragmatický, nemá s nástroji MS Projectu nic společného. Provádí se tak, že se pracovní tým pokusí provést optimální odhad času jednotlivých úkolů, balíků úkolů až celého projektu nejlépe jak dokáže odhadnout ze znalostí a poměrů, které se připravovaného projektu týkají, případně ze znalostí realizace podobných projektů v minulosti. Tento způsob odhadování je přímo závislý na odborných znalostech a stávajících zkušenostech přípravného týmu projektu. Cílem pragmatického odhadování času je dosažení rozumné shody, jak dlouho budou úkoly trvat, když budou probíhat dohodnutým způsobem.

 
Jak funguje funkce SUBTOTAL

SUBTOTAL patří mezi velmi praktické excelové funkce – jedná se totiž o typ výpočtu, který dokáže zastoupit až 11 dalších funkcí. SUBTOTAL je mj. automaticky používán v nástrojích Tabulka, Souhrny a Kontingenční tabulka. Její používání v buňce nemusí být ovšem příliš jasné, resp. tato funkce se může zpočátku jevit poněkud matoucím dojmem. Pojďme se tedy na ni podívat.

 
« ZačátekPředchozí1234DalšíKonec »

Strana 3 z 4

Vyhledávání

Anketa

Jaký Office používáte nejčastěji?

MS Office 2010 - 30.1%
MS Office 2007 - 32.2%
MS Office 2003 - 12.7%
MS Office starší - 1.3%
OpenOffice - 6.5%
Google Office - 7%
Jiný - 2.3%
MS Office 2013 - 8%

Celkem hlasů: 1679
The voting for this poll has ended v: sob, 19. ledna 2019website hosting main area bottom

Založeno na Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Theme, .org.uk tld hosting. Valid XHTML and CSS.